Твоє життя - рух вперед.  Головна цінність - час
Ти наповнюєш дні яскравими фарбами, прагнеш пізнати світ, щоб жити, а не проживати. Ти хочеш мати своє «місце сили» в мегаполісі: простір для життя під стать собі. І тут ти можеш знайти його.
Дізнатися більше
Перейдіть нижче

Terracotta Creative Residence

Житловий комплекс Terracotta - це гармонійне поєднання яскравості і динамічності з лаконічністю і стриманістю. Він вигідно виділяється на тлі інших висотних будівель Києва виразною архітектурою і сміливим фасадним рішенням. Проект житлового комплексу розроблений з думкою про тих, хто прагне бути в тренді. Перший рівень комфорту - затишок наповненою вільним простором квартири, другий - закритий внутрішній двір без машин, третій - упорядкована прибудинкова територія, де є все необхідне для життя яскравого представника мегаполісу.


Переглянути генплан
переваги

У ЖК Terracotta втілені в життя основні уявлення про комфорт і зручність - вигідне розташування, ергономічні планування, продумана інфраструктура.

Жителю ЖК Terracotta легко залишатися мобільним і активним, адже важливі об'єкти соціальної та торговельної інфраструктури знаходяться на відстані витягнутої руки, а дістатися в будь-яку точку міста можна на метро, ​​по проспекту Бажана або Харківському шосе.

Переглянути переваги
квартири
Всього 139 квартир
Вибери і облаштуй житло на свій смак, адже в квартирах ЖК Terracotta є можливість зонування житлового простору. Високі стелі, великі вікна, вид на ліс і озеро з верхніх поверхів - то, що не залишить тебе байдужим.
Вибрати квартиру
Технічні характеристики
11/10/2019 16:01
Акція на День захисника України!
18/11/2019 12:58
У ЖК Теракот новий відділ продажу
22/11/2019 17:18
Квартири від Perfect Group за програмою «Доступне житло»