Девелопери

Perfect Group - бренд, під ім'ям якого об'єднані 30 компаній, що мають багатий актив успішно реалізованих проектів в галузі нерухомості.

Окремі компанії, в яких працюють фахівці різних напрямків будівництва, становлять групу повного циклу, що дозволяє Perfect Group виконувати всі будівельні та супровідні роботи.

У Perfect Group працюють з переконанням: «Все повинно бути« Perfect », тобто ідеально. Фахівці компанії супроводжують клієнта на кожному етапі - від першого дзвінка до заселення, оптимізують бізнес-процеси, контролюють підрядників і працюють над вдосконаленням якості роботи

Переглянути інші комплекси

«Альтіс-Девелопмент» - керуюча компанія в сфері будівництва та нерухомості, входить до складу корпорації «Альтіс-Холдинг», кращого генпідрядника року, за версією iBuild 2018.

Основний напрямок спеціалізації «Альтіс-Девелопмент» - це реалізація інвестиційних проектів у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості.

Наша стратегія - комплексне поетапне розвиток проектів з урахуванням всіх зовнішніх чинників в реальному часі. Ми застосовуємо класичні і нестандартні підходи, а також активно впроваджуємо інновації в усі сфери діяльності.

«Альтіс-Девелопмент» контролює кожен етап роботи: від розробки концепції та проектування до інвестування і будівництва.

За роки своєї роботи девелоперська компанія освоїла понад 500 000 м2 на стадії концепцій, проектів, введених в експлуатацію об'єктів і перспектив будівництва.